Veikals

Paper Snow – celulozes izcelsmes materiāli

Par risinājumiem kino un video vajadzībām, lūdzam sazināties ar mums snowbaltic@gmail.com

FSX (full size)

Paredzēts lietošanai ārtelpās, brīvs no ķīmiskiem savienojumiem, tāpēc draudzīgs videi un piemērots uzklāšanai uz īpaši jūtīgiem augiem. Izmanto, lai veidotu dziļu sniegu vai lēni krītošus sniega efektus.

 

HSX (half size)

Paredzēts lietošanai ārtelpās un , tāpat, kā FSX ir piemērots uzklāšanai uz visiem augiem, parasti tiek lietots kopā ar FSX, lai radītu īpaši reālistisku skatu un sniega smalkumus.

 

SnowBase

Lētāks un vienkāršāks risinājums, kurš perfekti atkārto sniega baltumu, bet ir neizturīgs pret laikapstākļiem, piemērots īsiem projektiem.

 

PowderFrost

Piemērots viegliem sniega un sala efektiem, viegli notīrams ar ūdeni, viegli baltā krāsā, bet ugunsnedrošs – nelietot tiešas liesmas tuvumā.

 

FS

Piemērots iekštelpām, ugunsdrošs, bet vēlams izvairīties no lietošanas ārtelpās un uz augiem lielos apjomos, jo sastāvā esošās ķīmiskās vielas var izšķīst augsnē, sajaucoties ar ūdeni. Līdzīgi FSX piemērots dziļa sniega radīšanai.

 

HS

Analogs FS, bet smalkāks un lieliski piemērots pirmā sniega veidošanai, labi kombinējas ar FS, lai radītu gan dziļumu, gan smalkumu.

 

Atpakaļ

"Baltic Snow"
snowbaltic@gmail.com

+371 26809566